Kurier poczta Sokołów Podlaski

Kurier poczta Sokołów Podlaski

18 września, 2019 0 przez Szymon Majewski

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat działamy na zbytu usług kurierskich, gwarantując naszym klientom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam także 230 tys. klientów biznesowych i innych. Ofertę dostosowujemy na teraz do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy materiał i wszystka przesyłka gabarytowa trafiały do klientowi przez ścian i zwykle na chwila. Zobacz, co możemy stworzyć dla Ciebie!

Kurier poczta Płock

W polskim serwisie możesz nadać wewnętrzne i inne przesyłki kurierskie różnych klientów i gabarytów. Uczynisz więc w technologia rzetelny i mocny, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do celu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a też przeprowadzki również indywidualne ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Płock

Kim jesteśmy?

Z lat już (właśnie z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Lecz jesteśmy czymś dobrze niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług pośrednictwa w transporcie drogowym. Jest wtedy gwarancja bezpieczeństwa i pewności na tle serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza wiedzę i umiejętności z obszaru logistyki, jakie ma własny zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Klientów przychodziły do obiekcie w najefektywniejszy sposób. Wiemy te, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, dokumentów i ofert, a też poufność danych, które są potrzebne do zrealizowania nadania i złożenia paczki.

Kurier poczta Płock

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na stronie KurierPaczka. pl są wytwarzane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wielkiej renomie, i nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki również indywidualne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w rozmiarze ręki, bez wyjeżdżania z lokalu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne gusta i gabaryty

Przesyłka kurierska więc nie tylko paczka, lecz i list, materiały do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a też przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą chcesz wysłać, wybierając najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Płock

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz przekonując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla naszych Klientów mamy szereg udogodnień działających w dokonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, które mu odpowiadają, na stronie internetowej, a gdy chcesz poprosić o pomoc pracownika lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w chwila sekund.
Oferujemy szybkie płatności, a ponadto specjalne propozycji dla nazw a pozostałe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot pobrania w układzie jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy czas, my jednak wiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego te używający z serwisu PaczkaKurier mogą zyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o wiele szybciej, nim przeżyje on własną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Płock

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na chwila. Gdy nie wywiążemy się z ostatniego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści idące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy wielki wachlarz doświadczonych także efektywnych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I chociaż ze doświadczonych i wygodnych usług korzystamy, by podawać je naszym mężczyznom!
Posiadamy poczucie, za którym mieszka prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie wewnętrzne i zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy towarów i przeprowadzki.
Zapewniamy miękkie i duże płatności i szybko zwrot pobrania.
Mamy oparcia i reklamy dla nadających przesyłki. Na stronie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie dostarczona na chwila.
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby pogodzić się do spraw naszych Użytkowników.

Kurier poczta Płock

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Article Rating