endermologia Lipiany

endermologia Lipiany

25 lutego, 2019 0 przez Szymon Majewski

Ważna z szerokim przekonaniem powiedzieć, że współcześnie nastała era mody na zdrowy styl życia. Jeszcze więcej osób stara się zdrowo odżywiać, a przy tym regularnie uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w stopniu przynieść tak spektakularnych efektów, jak byśmy tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wskazanych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią pomóc, gdy dieta oraz ćwiczenia finansowe nie przynoszą pożądanych rezultatów? Odpowiedzią na bieżące fakty potrafią być obecne zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, w ostatnim endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Płoty

Wraz ze lekarzami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę technologię modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej użyć.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na miejscową otyłość

Czym oczywiście jest endermologia? To technika mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To całkiem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Świadczy toż ostatnim tymże, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, i co wewnątrz tym chodzi dużego i złego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura powiązana spośród obecnym brakiem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, ale również po prostu przyjemna – zabieg uznaje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą formą możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień korzystamy też do pracowania z cellulitem opornym na wykonywanie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten temat albo nawet pozbyć się go w sum. Co wysoce, w efektu regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli stwierdzić też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do lektury fibroblasty, które wykonują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego skutkiem będzie mocno lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w naszym projekcie? Specjaliści z Kliniki Miracki rozmawiają o serii 10-20 braków (w relacje z tego, jaki właśnie efekt chcemy uzyskać), a jednocześnie zaznaczają, że pierwsze wnioski będą pewne już po ukończeniu 3-4. Zabiegi tworzy się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem dobrym dla każdych osób, które pragnęły w bezpośredni, wygodny oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją naszego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii wskazane jest stale prowadzenie zdrowego trybie bycia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy także z powodzeniem wiązać z nowymi terapiami z obszaru medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała całkowicie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej danej na punkt zabiegu endermologii znajdziesz na stronie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Article Rating