Agencja Pracy Dygowo  tel:  533 024 116

Agencja Pracy Dygowo tel: 533 024 116

5 sierpnia, 2020 0 przez Szymon Majewski

Leasing pracowników
Świadczymy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na stały czas. Stanowi zatem opcja o znacznie tańsza i wartościowsza od tradycyjnego zatrudnienia, jeśli Twoja firma spodziewa się lub jest zwiększonego popytu na swoje produkty.

Agencja Pracy Płoty tel: 533 024 116

Pracowników kupionych na myśli leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, gdy w sukcesu wszystkiego innego sposobu zatrudnienia. Jeszcze będą a oni tworzyli obowiązek terminowo rzucać się w firmie, rzetelnie wykonywać polecone im zadania, a ponadto bezwzględnie słuchać Twoich zadań jako przełożonego. Ty z serii oszczędzisz sobie pieniędzy a czasu, ponieważ wszystkie formalności związane spośród ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na placu polskiego świata wykorzystuje na siebie nasza organizacja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając postać z zagranicy na myśli leasingu. Stanowi wtedy w sumy ważna i wspaniała forma zatrudnienia pracownika. Umożliwi Ciż ona na zatrudnienie dodatkowego personelu na konkretnie pewny czas, a wtedy, po czasie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia wrócisz do stałej wielkości swojej nazwy.

Oferujemy pracowników dobrych do działania bardzo dużo nowych zadań, tak powiązanych z pracą fizyczną, kiedy również wewnętrzną. Współpracują z nami osoby planujące zaangażować się w sferach zarówno takich, jak motoryzacja czy mechanika, kiedy również medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Płoty tel: 533 024 116

Jakie są zatem zalety leasingu pracowników oraz dlaczego powinieneś zdecydować się na tę możliwość, szukając człowieka na krótki termin?

Przede wszystkim, zmniejszasz wydatki związane z zatrudnieniem danej jednostki. Nie musisz martwić się formalnościami, czy nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – pokażemy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, i ty po prostu wybierzesz najbardziej pasującą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że człowieka na myśli leasingu znajdziesz z nami obecnie w jakiś dzień, już po otrzymaniu dokumenty z profilami kandydatów.

Po drugie, możesz właśnie zaplanować to, jakie chcenia jesteś i których kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o konkretne miejsce. Nie będziesz wymagał spełniać rekrutacji „na ślepo” zaś w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz znacznie precyzyjnie sformułować swoje pragnienia, i my odpowiadamy, że a naprawdę znajdziemy dla Twojej firmy odpowiedniego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że człowiek, którego zatrudniłeś nie zbiera się, lub potrzebny Ci człowiek o większych kwalifikacjach, możesz w wolnym momencie dać się do nas o jego wymianę. Nie dasz ani złotówki odprawy, ani nie będzie obowiązywał żaden okres wypowiedzenia. To my dopełnimy wszystkich formalności, a ponadto zaproponujemy Ci ostatniego człowieka na mieszkanie zwolnionej osoby. Z kolejnej jednakże strony, jeśli człowiek okaże się doskonale konsultować się w Twoim świecie dodatkowo będziesz zadowolony spośród jego pozycji, zaoferujemy Ciż opcja zatrudnienia go na wszystek etat. Umożliwi Ciż ostatnie dojść od razu doświadczoną i pewną osobę do pracy, bez potrzeby otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania gościa na moment próbny.
Agencja Pracy Płoty tel: 533 024 116

Miej również, że każdych weryfikacji umiejętności pracownika, czy prawd jego zdolności dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ciż go jako kandydata. Podejmując zgodność z wszystkim z znajomych pracowników upewnialiśmy się, czy informacje zamknięte w jego CV są na pewno poprawne – bez tego jego pomoc z nami byłaby ciężka. Zatrudniając naszego zatrudnionego w sytuacji leasingu zyskasz więc pewność, że tak współpracujesz z głową potrafiącą się na sytuacje.

Agencja Pracy Płoty tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza granicy w sytuacji leasingu to wówczas tak fajny program na krótkie zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko dokonuje się w sumy legalnie, i Ty możesz radować się efektami pracy drugiej głowy w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – również miej: zawsze masz nadzieję zatrudnić dobrego człowieka na określone. Nie wyglądaj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Płoty tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg